ligue-nos: (62) 3249-0564
0 Items

Re: OVB ? Co sądzicie o tej firmie? 310 Forum

Ludzie o ograniczonych horyzontach, jak w/w przedmówca tego również nie rozumieją. Tak jakby pierwszy raz korzystali z Internetów. Więc wybacz, ale i Ty całkowicie mijasz się z kryształowa kula handlu 2021: buy-side i systemy obrotu prawdą. I tak jak napisałem powyżej, nie będę wychwalał OVB w niebogłosy, bo napisałbym nieprawdę, mam podpisaną umowę o współpracy i chwalę sobie ten deal z innych względów.

Praca w OVB jest wyłącznie dla ambitnych i chcących zarabiać od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Nie jest dla ludzi w mentalnością etatowca, którzy chcą pieniądze za siedzenie 8 godzin. Przecież OVB nie wypłaca roszczeń tylko ubezpieczyciel, jak w każdej multiagencji czy pośrednictwie. I tak sobie ludzie bezkarnie piszą bzdury jak ty które im ślina na język naniesie. Rozumiem, że w sklepie też niczego nie kupujesz, bo czujesz się nagabywana.

  • Wymaga całkowitego oddania i bezwzględnej lojalności, ale ze swojej strony daje to samo.
  • Ojj i kolejny argument wzięty z kosmosu, czyli a) albo jesteś nie sprawiedliwa ponieważ po jednym spotkaniu wystawiasz o firmie opinię, 2 etap to że ktoś jest nie wiarygodny że nie podał nazwiska, a 3 że ktoś Ci płaci za komentarze.
  • Jeśli przestajesz dawac zyski nikt sie nie zaintetesuje jak Ci ponoć…
  • Osobiście nie polecę ani pracy, ani usług.
  • Tu wszyscy Ci Dyrektorzy Krajowi to bardzo słabo merytoryczne osoby – na szkoleniach instruują młodych rekrutantow jak Klient nie chce kupić polisy – to zawsze można się rozpłakać i wzbudzić litość – może wtedy kupi.

Robisz z siebie ą ę, nie mając merytorycznych argumentów, żeby uwiarygodnić swoją zmyśloną historię… Z poczatku jest super fajnie cudownie – bo jestes nowy. Póki udaja Ci sie analizy, mks instrumenty sell-off kupująca możliwość: stifel przez a później podpinasz polisy jestes najlepszy! Ale gdy tylko skoncza Ci sie kontakty, znajomi i znajomi znajomych nie beda zainteresowani Twoimi ofertami – idziesz “na bok”.

Równe szanse dla każdego

Błagam zejdźcie na ziemię gdyż śmieszne to skończyło być dawno temu. Nie wypłaca go OVB tylko towarzystwo ubezpieczeń i to ono jest stroną umowy, OVB jest tylko multiagencją (pośrednikiem). Już nie wspomnę że to samo słyszałam na każdym spotkaniu z doradcami OVB o zbiórkach charytatywnych również więc czy Pani komentarz mogę uznać za wiarygodny? Przykro mi ale nie ponieważ jest powtarzalny z narracją firmy. Jesli Pani tak źle ocenia ta Firmę to po co wielokrotnie spotykała się Pani z przedstawicielami firmy? Powiedzmy sobie szczerze że przez internet każdy jest anonimowy i może napisac wszystko.

  • Dokładnie, już na początku „rekrutacji” wprowadzają w błąd co do specyfiki pracy.
  • Naszą firmę tworzą ludzie o różnych osobowościach, a nasza historia to suma ich indywidualnych doświadczeń.
  • Jeśli uważasz, że w OVB się nagabuje ludzi, to dobrze, że zrezygnowałaś na starcie.
  • Naprawdę nie wiem co Pan prowadzi za biznesy, jak one funkcjonują ale jak chodzi o negatywny pijar to wchodzi Pan na coraz wyższy poziom.
  • Jeśli chodzi o netykietę to jej podstawa jest szacunek do rozmówcy, a z Pana strony ewidentnie go brakuje i bynajmniej nie chodzi tu o użycie formy grzecznościowej „Ty” czy „Pan”, bo ta reguła nie jest w tym wypadku jednoznaczna.

Ciekawa praca ze stałym, osobistym kontaktem z Klientami, elastycznymi godzinami pracy, indywidualnymi możliwościami awansu i atrakcyjnym wynagrodzeniem – to wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie jako Pośrednika Finansowego OVB. Dowiedz się już dziś, jak stać się częścią naszego zespołu. Wyobraź sobie, wyprowadzasz się z wynajmowanego mieszkania do własnego domu z ogrodem.

Trzeba mieć przyslowiowe jaja i zapał do pracy. Ale czego się spodziewałaś jak jesteś słaba? Że ktoś ci podziękuje, że zmarnowałaś jego cenny czas?

Na czym właściwie polega codzienna praca pośrednika finansowego OVB?

Haha, no bo większości ludzie chodzacy do tzw roboty na 8 godzin są smutni, wiec jak w OVB są uśmiechnięci to podejrzane. Są uśmiechnięci bo praca w OVB jak mało ktora daje faktycznie możliwości realizacji się w życiu. Dlatego właśnie tu jestem, i jestem właśnie tym uśmiechniętym pozytywnym człowiekiem. Jeśli będę krytykował OVB, to na pewno nie za takie dyrdymały, jak Ty to robisz.

Ósemka ma wiele cech godnych pozazdroszczenia. Jest ambitna, pracowita, wytrwała w dążeniu do celu, a przy tym odważna i pewna siebie. To osobowość lidera — charyzma, mądrość, i siła.

O, nie wiedziałam, że takie forum istnieje. Mam pozytywne doświadczenia z firmą, szwagierka jest agentką. Dobrze jak jedna osoba obsługuje to, bo zawsze odpowiada na wszystkie pytania na temat naszej polisy od ręki.

Referendum 2023. Kto dowie się o tym, że nie głosowałem?

Przeczytaj wpierw sam ze zrozumieniem co piszesz, ponieważ przeczysz sam swojej “mądrości” o ubezpieczeniach, a każda Twoja kolejna opinia i komentarz równa Cię z parkietem. Po to powstała firma OVB, żeby klientowi doradzić i udostępnić produkt towarzystwa, nikt nie lata od drzwi do drzwi towarzystw i nie robi sobie analizy potrzeb klienta, może znikomy % klientów towarzystw. W jednym z komentarzy już pisałem, że do OVB nie każdy się nadaje, a i jak w każdej firmie zwłaszcza długoletniej (50 lat na rynku) mogą trafić się czarne owce, które prędzej czy później się parzą na tym co robią. Nie wiem do jakiej struktury należałeś i jak sprzedawałeś, ale każdy Twój kolejny komentarz tylko pokazuje jak to robiłeś. Jeśli chodzi o “lsh”, niestety zmartwię Cię, nie wiem co to jest i nie chce wiedzieć. Pojęcie o funkcjonowaniu rynku ubezpieczeniowego to u Ciebie jest marne, a pisanie i obieranie niewiedzy w ładne słowa są widoczne i nikomu nie wciśniesz kitu, który piszesz.

No jest to podejrzane, nie powiem że nie! Ale możecie mieć przecież swoją opinię, jakbym siedziała w robocie 8h i potem jeszcze chodziła na szkolenia i jeszcze w weekendy (bo widziałam że też takie macie) to bym miała dosyć tej pracy. Zaprzecza Pan sobie we własnych odpowiedziach, Pana wywody są delikatnie mówiąc żenujące. Z rozwojem to raczej Pan ma problem, co widać w wypowiedziach dotyczących wykształcenia, umniejszania jego ważności oraz używanego stylu. Pana problem ze zrozumieniem sytuacji, nie jest wyznacznikiem tego co wydarzyło się na prawdę.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Wrocław

Ale jak to mówią takiemu to nawet Salomon nie naleję. Grzeniac, to ksywa, nickname, czy zwał jak zwał, jaką mi znajomi nadali. Nie zamierzam w takim miejscu podawać swoich danych osobowych, od tego m.in. Mamy RODO, które chroni przed takimi bzdurnymi oczekiwaniami. Zdaniem Kostrzewskiego “w PiS nikt już nie pamięta o ideałach, które mieliśmy na początku realizować”. — Ta partia miała być rzeczywiście prawa i sprawiedliwa.

Witaj, czy możesz podać mi kilka szczegółów nt. Od 5 lat korzystam z usług i nikt mi nigdy nie zaproponował funduszy.. Ma pan przestarzałą wiedzę odnośnie produktów oferowanych przez firmę OVB i stawek prowizyjnych 😉 proszę uaktualnić zamiast bawić się w pomówienia i wprowadzać ludzi w błąd. “Mam wykształcenie ekonomiczne z SGH”, chyba za mało było kandydatów i Cię przygarnęli. Uważam, że dobrą praca dla Ciebie będzie klepanie faktur, może tam nie będziesz robił “wałków” o ile będzie stał nad Tobą kierownik. Pisać już więcej nic nie muszę, ponieważ czytelnicy przeczytają sens wypowiedzi w powyższych moich komentarzach.

Jednak tylko nieliczni mają odpowiednią wiedzę na ten temat – rynek jest złożony, istnieje wiele produktów finansowych i jeszcze więcej możliwości ich wykorzystania. Tym ważniejsze jest, aby mieć u swojego boku eksperta, który pomaga podejmować właściwe decyzje. Statystyki plików cookie gromadzą informacje w sposób anonimowy.

Jeśli ktoś jest krótkowzroczny, zamknięty na różnego rodzaju formy rozwoju, to jego/jej sprawa. Ponadto, trudno mi uwierzyć w historię, którą opisuje w/w osoba, bo ona nie ma sensu, kupy się nie trzyma. Zmyśliła tę zrozumienie dwóch stylów handlu na forex historyjkę, bo po prostu taki to jest konstrukt osobowościowy. Niektórzy tak mają, nie przeskoczymy tego. Pani Ewa trochę próbowała załagodzić sytuację i fajnie jej to wyszło, a Pan wręcz dolewa oliwy do ognia.

Zostaw merytoryczną opinię o OVB – Warszawa

Ustawienia możecie Państwo dostosować w dowolnym momencie poprzez link w naszej polityce prywatności. Dalej nie rozumiesz GDZIE JESTEŚ – to tylko i wyłącznie forum internetowe, czyt. W takim miejscu, jak w klatce we Wrestlingu. Jeśli nie ogarniasz tego, to marnujesz w tym miejscu swój czas. Dodatkowo, wyciąganie na podstawie tego jak się tutaj wypowiadam, jaki jestem poza tym forum, to naprawdę beka – skrócie xD. Ale ktoś taki jak Ty, jeśli nie wie, gdzie się znajduje, to jak może potrafić wyciągać poprawne wnioski?

Dopasował przede wszystkim kwoty do moich potrzeb. Polecam firmę, bo pracownicy są kompetentni i uczciwi. “Cały czas pisze że to wy oszukujecie”, gdyby tak było to firma nie istniałaby 50 lat na rynku, w 15 krajach Europy i 500 tyś klientów w Polsce. Pracuj sobie pracuj, tylko uczciwie, a jak się gdzieś zwolnisz to nie oczerniają pracowników, ponieważ nie każdy pracuje tak jak Ty.